Selected image for GUCLU Трицикл

GUCLU Трицикл

1.250ДЕН

Опис на производот

Трицикл кој му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување, идеален за вашите најмили.
Tрициклот е дизајниран да ги подобри почетните вештини на детето поврзани со управувањето и координацијата на движењата на рацете и нозете при самостојно возење.
Димензии: 45 x 68 x 56см.
Погодно за возраст од 3+

Спецификации

Бренд
GUCLU

Тежина и димензии

Тежина
7.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Големина
49 x 68 x 56см.

Ананас ID

Шифра на производот
8P0IO9GAIS

EAN /   код

EAN /   код
AN9ESBO8W0
1.250ДЕН

Опис на производот

Трицикл кој му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување, идеален за вашите најмили.
Tрициклот е дизајниран да ги подобри почетните вештини на детето поврзани со управувањето и координацијата на движењата на рацете и нозете при самостојно возење.
Димензии: 45 x 68 x 56см.
Погодно за возраст од 3+

Спецификации

Бренд
GUCLU

Тежина и димензии

Тежина
7.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Големина
49 x 68 x 56см.

Ананас ID

Шифра на производот
8P0IO9GAIS

EAN /   код

EAN /   код
AN9ESBO8W0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.