Selected image for Гума за прозори з164

Гума за прозори з164

49ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Гума за прозори з164

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
22Y58BU81M

EAN /   код

EAN /   код
AN3TDOZS5X
49ДЕН

Опис на производот

Гума за прозори з164

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
22Y58BU81M

EAN /   код

EAN /   код
AN3TDOZS5X
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.