Slike GUSTA Чинија за сервирање 20 см
Slike GUSTA Чинија за сервирање 20 см

GUSTA Чинија за сервирање 20 см

Меркур
370ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Тањир За Сервирање Фи 20 См

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
2DATPKITMV

EAN /   код

EAN /   код
871262839693
370ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Тањир За Сервирање Фи 20 См

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
2DATPKITMV

EAN /   код

EAN /   код
871262839693
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.