Slike GUSTA Држач за даски за сечење 25х20х19 см црн
Slike GUSTA Држач за даски за сечење 25х20х19 см црн

GUSTA Држач за даски за сечење 25х20х19 см црн

Меркур
470ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Gusta држач за даски за сечење 25х20х19 см црн

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SHE182J1M5

EAN /   код

EAN /   код
871262843445
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gusta држач за даски за сечење 25х20х19 см црн

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SHE182J1M5

EAN /   код

EAN /   код
871262843445
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.