Slike GUSTA Прибор за јадење 6/1 вилушки црни
Slike GUSTA Прибор за јадење 6/1 вилушки црни

GUSTA Прибор за јадење 6/1 вилушки црни

Меркур
730ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Gusta прибор за јадење 6/1 вилушки црни

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за прибор за јадење и ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KNK18J3U3B

EAN /   код

EAN /   код
871262841061
730ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gusta прибор за јадење 6/1 вилушки црни

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за прибор за јадење и ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KNK18J3U3B

EAN /   код

EAN /   код
871262841061
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.