Slike GUSTA Термос 1 л црн дуке
Slike GUSTA Термос 1 л црн дуке

GUSTA Термос 1 л црн дуке

Меркур
1.550 ДЕНЗаштеда 465 ДЕН
1.085ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Термос 1 Л Црн Дуке

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Шишиња
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V9LSP30TDR

EAN /   код

EAN /   код
871262844836
1.550 ДЕНЗаштеда 465 ДЕН
1.085ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Термос 1 Л Црн Дуке

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Шишиња
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V9LSP30TDR

EAN /   код

EAN /   код
871262844836
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.