Slike GUSTA Термос 1 л рангер зелена
Slike GUSTA Термос 1 л рангер зелена

GUSTA Термос 1 л рангер зелена

Меркур
660 ДЕНЗаштеда 198 ДЕН
462ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Термос 1 Л Рангер Зелена

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Шишиња
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
3LLSPOCJ1U

EAN /   код

EAN /   код
871262845123
660 ДЕНЗаштеда 198 ДЕН
462ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Термос 1 Л Рангер Зелена

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Шишиња
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
3LLSPOCJ1U

EAN /   код

EAN /   код
871262845123
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.