Slike GUSTA Здела за сервирање 22,5х12,5 см бамбус
Slike GUSTA Здела за сервирање 22,5х12,5 см бамбус

GUSTA Здела за сервирање 22,5х12,5 см бамбус

Меркур
400 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
280ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Здела За Сервирање Фи 22,5х12,5 См Бамбус

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KPETP1HSZE

EAN /   код

EAN /   код
871262830825
400 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
280ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

GUSTA Здела За Сервирање Фи 22,5х12,5 См Бамбус

Спецификации

Бренд
GUSTA

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KPETP1HSZE

EAN /   код

EAN /   код
871262830825
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.