Selected image for HAUSBERG  Апарат за кафе хб-3710

HAUSBERG Апарат за кафе хб-3710

AНАНАС ШОП
3.100 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Модел: HB-3710
Боја: Црна
Тип: Производител за капучино еспресо
Моќност: 650 вати
Капацитет: 0,8 λίτρα
Работен притисок / пареа 3,5 бари
2 функции: еспресо, капучино
Парна цевка и уред за пенење
Одводен сад за одводнување
Показното светло за вклучување/исклучување
Складирање на кабли
Гумени стапала што не се лизгаат
Моќност: 230V, 50 Hz, 650W
Димензии: 25x22x20 cm

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
CT8CPJW4CA

EAN /   код

EAN /   код
ANSP38O8DX
3.100 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Модел: HB-3710
Боја: Црна
Тип: Производител за капучино еспресо
Моќност: 650 вати
Капацитет: 0,8 λίτρα
Работен притисок / пареа 3,5 бари
2 функции: еспресо, капучино
Парна цевка и уред за пенење
Одводен сад за одводнување
Показното светло за вклучување/исклучување
Складирање на кабли
Гумени стапала што не се лизгаат
Моќност: 230V, 50 Hz, 650W
Димензии: 25x22x20 cm

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
CT8CPJW4CA

EAN /   код

EAN /   код
ANSP38O8DX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.