Selected image for HAUSBERG Електрична скара хб-535

HAUSBERG Електрична скара хб-535

AНАНАС ШОП
2.550 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
2.290ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Електрична скара за внатрешна и надворешна употреба
Технологијата без чад го намалува чадот до 90%!
Благодарение на слојот „NO-STICK TITANIUM COPPER and CERAMIC“, решетката е отпорна на гребаници.
Поради отпорот вграден во решетката, распределбата на топлината е рамномерна по целата површина на решетката.
Практичниот послужавник за собирање маснотии.
Идеален за надворешно и внатрешно уредување.
Сите компоненти може да се мијат во машина за садови (освен кабелот за напојување кој може да се вади).
Моќност 1250W, 230V, 50Hz
прилагодлив термостат,
Кабел за напојување што се вади
Вграден отпор кој овозможува рамномерно загревање на површината за готвење
Рачките се ладат на допир
Нелеплива површина
Плочата за скара е опремена со отвори за одвод и послужавник за собирање вишок масло или маснотии
Површина за готвење 26×33 cm

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
O09CPTKTDS

EAN /   код

EAN /   код
ANHO38O87D
2.550 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
2.290ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Електрична скара за внатрешна и надворешна употреба
Технологијата без чад го намалува чадот до 90%!
Благодарение на слојот „NO-STICK TITANIUM COPPER and CERAMIC“, решетката е отпорна на гребаници.
Поради отпорот вграден во решетката, распределбата на топлината е рамномерна по целата површина на решетката.
Практичниот послужавник за собирање маснотии.
Идеален за надворешно и внатрешно уредување.
Сите компоненти може да се мијат во машина за садови (освен кабелот за напојување кој може да се вади).
Моќност 1250W, 230V, 50Hz
прилагодлив термостат,
Кабел за напојување што се вади
Вграден отпор кој овозможува рамномерно загревање на површината за готвење
Рачките се ладат на допир
Нелеплива површина
Плочата за скара е опремена со отвори за одвод и послужавник за собирање вишок масло или маснотии
Површина за готвење 26×33 cm

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
O09CPTKTDS

EAN /   код

EAN /   код
ANHO38O87D
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.