0 thumbnail image for HAUSBERG Електрична сушара 700W HB-800
1 thumbnail image for HAUSBERG Електрична сушара 700W HB-800
2 thumbnail image for HAUSBERG Електрична сушара 700W HB-800
Selected image for HAUSBERG Електрична сушара 700W HB-800
Selected image for HAUSBERG Електрична сушара 700W HB-800
Selected image for HAUSBERG Електрична сушара 700W HB-800

HAUSBERG Електрична сушара 700W HB-800

AНАНАС ШОП
4.350 ДЕНЗаштеда 760 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

 • Тип: Електрична сушара
 • Моќност: 700 W
 • Капацитет: 10 kg
 • Висок квалитет
 • Најновиот модел на машина за сушење, нов дизајн
 • Најновата машина за сушење Hausberg во светот. Не треба да недостасува од вашиот дом!
 • Може да виси алишта закачени на полицата за да не ви се збрчка
 • Измијте ја облеката и оставете ја да се исуши за 1-3 часа
 • Кружен проток, зголемете го протокот на воздух и пареа, брзо исушете.
 • Контролирана температура
 • Автоматски тајмер за деактивирање (0 ~ 180 минути), исушете ја облеката во секое време.
 • Повеќекратна употреба за перници, јоргани, перници, меки играчки, детски чевли, кожни чанти итн.
 • Свежо испраните алишта ги суши за 1 до 3 часа, во зависност од материјалот на облеката.
 • Технологијата Hausberg со сушари со топлинска пумпа ви помага да заштедите енергија.
 • Затвореното коло со топлинска пумпа е најефикасно во процесот на сушење, во споредба со конвенционалните модели.
 • Ослободете се од смрдливата влажна облека и мирисот на телото, убијте бактерии, габи, грини, бактерии, вируси итн.
 • Може да суши до 10 kg алишта по перење во машина за перење.
 • Двојна заштита од прегревање
 • Безбедносен уред за ваша безбедност
 • Лесно се склопува и расклопува
 • Брз, сигурен, пренослив, преклоплив
 • Преклопна конструкција
 • Заштедува време на пеглање поради намаленото туткање.
 • Димензии: 135 x 59 x 59 cm.
 • Работен напон: 220-240V, 50 / 60Hz, 700W

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
6 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XRH8RUV1K9

EAN /   код

EAN /   код
ANEDWJNVM0
4.350 ДЕНЗаштеда 760 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

 • Тип: Електрична сушара
 • Моќност: 700 W
 • Капацитет: 10 kg
 • Висок квалитет
 • Најновиот модел на машина за сушење, нов дизајн
 • Најновата машина за сушење Hausberg во светот. Не треба да недостасува од вашиот дом!
 • Може да виси алишта закачени на полицата за да не ви се збрчка
 • Измијте ја облеката и оставете ја да се исуши за 1-3 часа
 • Кружен проток, зголемете го протокот на воздух и пареа, брзо исушете.
 • Контролирана температура
 • Автоматски тајмер за деактивирање (0 ~ 180 минути), исушете ја облеката во секое време.
 • Повеќекратна употреба за перници, јоргани, перници, меки играчки, детски чевли, кожни чанти итн.
 • Свежо испраните алишта ги суши за 1 до 3 часа, во зависност од материјалот на облеката.
 • Технологијата Hausberg со сушари со топлинска пумпа ви помага да заштедите енергија.
 • Затвореното коло со топлинска пумпа е најефикасно во процесот на сушење, во споредба со конвенционалните модели.
 • Ослободете се од смрдливата влажна облека и мирисот на телото, убијте бактерии, габи, грини, бактерии, вируси итн.
 • Може да суши до 10 kg алишта по перење во машина за перење.
 • Двојна заштита од прегревање
 • Безбедносен уред за ваша безбедност
 • Лесно се склопува и расклопува
 • Брз, сигурен, пренослив, преклоплив
 • Преклопна конструкција
 • Заштедува време на пеглање поради намаленото туткање.
 • Димензии: 135 x 59 x 59 cm.
 • Работен напон: 220-240V, 50 / 60Hz, 700W

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
6 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XRH8RUV1K9

EAN /   код

EAN /   код
ANEDWJNVM0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.