Selected image for HAUSBERG  Кујнски робот 3 во 1 хб-7521аб

HAUSBERG Кујнски робот 3 во 1 хб-7521аб

AНАНАС ШОП
3.200 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

3 во 1 процесор за храна (производител за сладолед, соковник од цитрус, сечкач), HAUSBERG HB-7521A, 150 W.

Опис:
Преработувачот за храна 3 во 1 од Hausberg HB-7521, серијата Diamonds, е мултифункционален уред со кој можете да подготвите сладолед, да ги исцедите вашите омилени цитруси за да добиете природен овошен сок или да исечете различни зеленчуци. Ова е уред кој не смее да недостасува во кујната на домаќинките.

Процесорот за храна 3 во 1 доаѓа со 5 различни конуси кои лесно се чистат по употреба, тој е компактен процесор за храна со делови што се отстрануваат.

Нивото на напон е нормално 220 V, моќноста на процесорот за храна е 150 W, што значи 180 ротации во минута и ниво на бучава од 80 dBA.

* Карактеристики:

* Робот за сладолед, соковник, мелница за месо и машина за сечење;

* Компактна големина;

* Одвојливи делови;

* Лесно се чисти;

* 5 инки различни функции;

* 180 вртежи во минута;

* Ниво на бучава: 80 dB;

* Напојување: 220 V;

* Моќност: 150 W.

Материјал на тело: Пластика

Материјал на сад: Пластика

Основни функции
Систем против лизгање,Заштита од пренапони Индикатор за напојување

Вклучени додатоци: Додаток за притискање

Содржина на пакетот 1 x соковник за цитрус 1 x стакло 1 x проѕирен капак 1 x адаптер за ренде
1 x нож за сечење

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ

Моќ: 150 W

Напон на напојување: 220 В

Капацитет на сад: 0,2 l

Капацитет на миксер: 0,5 л

Ниво на бучава: 80 dB

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YQ8CPBHAWI

EAN /   код

EAN /   код
ANOQ38OHV3
3.200 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

3 во 1 процесор за храна (производител за сладолед, соковник од цитрус, сечкач), HAUSBERG HB-7521A, 150 W.

Опис:
Преработувачот за храна 3 во 1 од Hausberg HB-7521, серијата Diamonds, е мултифункционален уред со кој можете да подготвите сладолед, да ги исцедите вашите омилени цитруси за да добиете природен овошен сок или да исечете различни зеленчуци. Ова е уред кој не смее да недостасува во кујната на домаќинките.

Процесорот за храна 3 во 1 доаѓа со 5 различни конуси кои лесно се чистат по употреба, тој е компактен процесор за храна со делови што се отстрануваат.

Нивото на напон е нормално 220 V, моќноста на процесорот за храна е 150 W, што значи 180 ротации во минута и ниво на бучава од 80 dBA.

* Карактеристики:

* Робот за сладолед, соковник, мелница за месо и машина за сечење;

* Компактна големина;

* Одвојливи делови;

* Лесно се чисти;

* 5 инки различни функции;

* 180 вртежи во минута;

* Ниво на бучава: 80 dB;

* Напојување: 220 V;

* Моќност: 150 W.

Материјал на тело: Пластика

Материјал на сад: Пластика

Основни функции
Систем против лизгање,Заштита од пренапони Индикатор за напојување

Вклучени додатоци: Додаток за притискање

Содржина на пакетот 1 x соковник за цитрус 1 x стакло 1 x проѕирен капак 1 x адаптер за ренде
1 x нож за сечење

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ

Моќ: 150 W

Напон на напојување: 220 В

Капацитет на сад: 0,2 l

Капацитет на миксер: 0,5 л

Ниво на бучава: 80 dB

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YQ8CPBHAWI

EAN /   код

EAN /   код
ANOQ38OHV3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.