Selected image for HAUSBERG Правосмукалка HB-2090VR

HAUSBERG Правосмукалка HB-2090VR

AНАНАС ШОП
3.950 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Зелена

Опис на производот

• Моќност 1500w
• Напон 220-240v
• Филтер телескопска цевка
• Контејнер за прашина со голем капацитет - 1.5 литри

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
4X3I5JK6MO

EAN /   код

EAN /   код
ANNOD93LDD
3.950 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Моќност 1500w
• Напон 220-240v
• Филтер телескопска цевка
• Контејнер за прашина со голем капацитет - 1.5 литри

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Технички детали

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
4X3I5JK6MO

EAN /   код

EAN /   код
ANNOD93LDD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.