Slike HAUSBERG Тостер за вафли HB-3562AB
Slike HAUSBERG Тостер за вафли HB-3562AB

HAUSBERG Тостер за вафли HB-3562AB

АНАНАС ШОП
1.800 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 20/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Плоча отпорна на топлина
• Куќиште од нерѓосувачки челик
• Моќност 1100-1300W
• Јачина:220-240V
• Прилагодлив термостат
• Лесно за чистење

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F24I5QU7VV

EAN /   код

EAN /   код
AN2QD93ELR
1.800 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 20/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Плоча отпорна на топлина
• Куќиште од нерѓосувачки челик
• Моќност 1100-1300W
• Јачина:220-240V
• Прилагодлив термостат
• Лесно за чистење

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F24I5QU7VV

EAN /   код

EAN /   код
AN2QD93ELR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.