Selected image for HAUSBERG Воздушна фритеза HB-2255

HAUSBERG Воздушна фритеза HB-2255

AНАНАС ШОП
5.650 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
5.140ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

•Мoќност 1500w lcd екран
•Контрола на температурата 80-200 степени
•Тајмер до 30мин 2.6л метална
•Корпа за храна од тефлон
•Систем на кружење за брз воздух заштеда на енергија
•Здрав начин за пржење без масло
•Двојна заштита за следење на процесот на пржење на храната
•Делови што можат да се мијат во машина за садови
•Елемент за греење од нерѓосувачки челик
•Заштита од прегревање

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
WY3I5KPBL0

EAN /   код

EAN /   код
ANYMD93MDD
5.650 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
5.140ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

•Мoќност 1500w lcd екран
•Контрола на температурата 80-200 степени
•Тајмер до 30мин 2.6л метална
•Корпа за храна од тефлон
•Систем на кружење за брз воздух заштеда на енергија
•Здрав начин за пржење без масло
•Двојна заштита за следење на процесот на пржење на храната
•Делови што можат да се мијат во машина за садови
•Елемент за греење од нерѓосувачки челик
•Заштита од прегревање

Спецификации

Бренд
HAUSBERG

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
WY3I5KPBL0

EAN /   код

EAN /   код
ANYMD93MDD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.