Selected image for HENKEL Детергент за перење алишта Persil Regular 7.2kg + Гратис течен детергент Perwoll black 990 ml
Ново

HENKEL Детергент за перење алишта Persil Regular 7.2kg + Гратис течен детергент Perwoll black 990 ml

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.169 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
1.049ДЕН
Понудата важи од 22/03/2024 до 19/04/2024

Опис на производот

Детергент за перење алишта 5–15% нјонски сурфактанти, агенси за избелување на база на кислород; <5% не-јонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати, ензими, оптички избелувачи, парфеми Гратис течен детергент Perwoll black 990 ml Специјалниот течен детергент perwoll е специјално дизајниран за истовремено да ги потхранува влакната и да ги обнови боите на вашите омилени парчиња облека. Бидејќи различните парчиња облека бараат посебна грижа, Perwoll black работи така што активно се грижи за ткаенините за време на перењето. Дејствува на влакната така што ги зајакнува и спречува да ја изгубат формата и бојата. Perwoll black е специјално дизајниран за темни и црни материјали.

Спецификации

Бренд
Henkel

Ананас ID

Шифра на производот
U24URQI826

EAN /   код

EAN /   код
AN00VBI7N0
1.169 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
1.049ДЕН
Понудата важи од 22/03/2024 до 19/04/2024

Опис на производот

Детергент за перење алишта 5–15% нјонски сурфактанти, агенси за избелување на база на кислород; <5% не-јонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати, ензими, оптички избелувачи, парфеми Гратис течен детергент Perwoll black 990 ml Специјалниот течен детергент perwoll е специјално дизајниран за истовремено да ги потхранува влакната и да ги обнови боите на вашите омилени парчиња облека. Бидејќи различните парчиња облека бараат посебна грижа, Perwoll black работи така што активно се грижи за ткаенините за време на перењето. Дејствува на влакната така што ги зајакнува и спречува да ја изгубат формата и бојата. Perwoll black е специјално дизајниран за темни и црни материјали.

Спецификации

Бренд
Henkel

Ананас ID

Шифра на производот
U24URQI826

EAN /   код

EAN /   код
AN00VBI7N0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.