Slike HIPP 4253/965-сливи каша 125 g
Slike HIPP 4253/965-сливи каша 125 g

HIPP 4253/965-сливи каша 125 g

Anni Farm
75ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
CK2NU5PTIP

EAN /   код

EAN /   код
9062300106739
75ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
CK2NU5PTIP

EAN /   код

EAN /   код
9062300106739
Понуди од други продавачи за истиот производ
HIPP 4253/965-сливи каша 125 g
HIPP 4253/965-сливи каша 125 g
70ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
HIPP 4253/965-сливи каша 125 g
HIPP 4253/965-сливи каша 125 g
70ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.