Slike HIPP 8534 интегрални житарици јаболко банана малина каша 100 g
Slike HIPP 8534 интегрални житарици јаболко банана малина каша 100 g

HIPP 8534 интегрални житарици јаболко банана малина каша 100 g

Anni Farm
79ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
8LYMUAG1IJ

EAN /   код

EAN /   код
9062300133506
79ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
8LYMUAG1IJ

EAN /   код

EAN /   код
9062300133506

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.