Slike HIPP Раствор мултивитамински , 200 ml
Slike HIPP Раствор мултивитамински , 200 ml

HIPP Раствор мултивитамински , 200 ml

ПЗУ Аптека Полин
70ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Ананас ID

Шифра на производот
IJ47XW3ETZ

EAN /   код

EAN /   код
9062300138204
70ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Ананас ID

Шифра на производот
IJ47XW3ETZ

EAN /   код

EAN /   код
9062300138204
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.