Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI
Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI
Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI
Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI
Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI
Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI
Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI
Slike HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI

HISENSE Клима Инвертер EASY SMART CA35YR03G/CA35YR03W 3,5KW -15C WI-FI

River Soft
28.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Далечинско управување: Далечински управувач
• Препорачана употребна површина: 12-24
• Работна температура во режим на греење : -20- 24
• Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43
• Опсег на поставување на температура: 16-30
• Меморија на позицијата на насочувачите
• Двоен одвод на кондензатот: Лево или десно
•Енергетска класа – греење: А+
• Брзина на надворешниот вентилатор: 3
• Брзина на внатрешниот вентилатор: 7
• Моќност за ладење (BTU/h): 12000
• Скриен ЛЕД дисплеј/Затемнување на екран
• Автоматски внатрешен вентилатор
• Моќност за ладење: 3,4 kW
• Дијаметар на кондензациската цевка: 18 mm
• Филтер со активен јаглен
• Автоматско повторно вклучување (при прекин на електрична енергија)
• Заштита од замрзнување
• Ноќен режим на работа – Night mode
• Турбо функција
• Функција за отстранување на влага
• Вентилирање – проветрување
• Приклучна моќ(V): 220-240 V
• Минимална јачина на звукот: 64 dB(A)re1pW
• Фреквенција: 50 Hz
• Потрошувачка на ел. енергија при греење: 1.050 W
• Потрошувачка на ел. енергија при ладење: 1.140 W
• Цевка за течност: 6,35 mm
• Максимален звучен притисок: 39 dB(A)2C10-5Pa
• Димензии (ШxВxД): 79 x 25,5 x 20 cm

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
39 dB
Моќ
3400 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
200 cm
Ширина (см)
790 cm
Висина (см)
225 cm

Ананас ID

Шифра на производот
T5W9JKAZVL

EAN /   код

EAN /   код
ANUE4XIM2U
28.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Далечинско управување: Далечински управувач
• Препорачана употребна површина: 12-24
• Работна температура во режим на греење : -20- 24
• Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43
• Опсег на поставување на температура: 16-30
• Меморија на позицијата на насочувачите
• Двоен одвод на кондензатот: Лево или десно
•Енергетска класа – греење: А+
• Брзина на надворешниот вентилатор: 3
• Брзина на внатрешниот вентилатор: 7
• Моќност за ладење (BTU/h): 12000
• Скриен ЛЕД дисплеј/Затемнување на екран
• Автоматски внатрешен вентилатор
• Моќност за ладење: 3,4 kW
• Дијаметар на кондензациската цевка: 18 mm
• Филтер со активен јаглен
• Автоматско повторно вклучување (при прекин на електрична енергија)
• Заштита од замрзнување
• Ноќен режим на работа – Night mode
• Турбо функција
• Функција за отстранување на влага
• Вентилирање – проветрување
• Приклучна моќ(V): 220-240 V
• Минимална јачина на звукот: 64 dB(A)re1pW
• Фреквенција: 50 Hz
• Потрошувачка на ел. енергија при греење: 1.050 W
• Потрошувачка на ел. енергија при ладење: 1.140 W
• Цевка за течност: 6,35 mm
• Максимален звучен притисок: 39 dB(A)2C10-5Pa
• Димензии (ШxВxД): 79 x 25,5 x 20 cm

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
39 dB
Моќ
3400 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
200 cm
Ширина (см)
790 cm
Висина (см)
225 cm

Ананас ID

Шифра на производот
T5W9JKAZVL

EAN /   код

EAN /   код
ANUE4XIM2U
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.