Slike HISENSE Клима инвертер KA50BS0E ENERGY SE
Slike HISENSE Клима инвертер KA50BS0E ENERGY SE

HISENSE Клима инвертер KA50BS0E ENERGY SE

Климатизер МК
47.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.00(1.50~6.3)
Капацитет на греење (kw) 5.40(1.60~6.20)
Потрошувачка ладење (w) 1000(190~1600)
Потрошувачка греење (w) 1380(320~1650)
Проток на воздух: 950 m³
Одвлажнување(L): 2
SEER / SCOP: 7.8 / 4.6
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 50~60m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 860 x 667 x 310 mm
Димензии внатрешна единица: 896 x 300 x 214 mm
Филтри: HI-NANO.ION.. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
5500 W

Ананас ID

Шифра на производот
TXT9AFJ66Y

EAN /   код

EAN /   код
ANMT5T9FQO
47.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.00(1.50~6.3)
Капацитет на греење (kw) 5.40(1.60~6.20)
Потрошувачка ладење (w) 1000(190~1600)
Потрошувачка греење (w) 1380(320~1650)
Проток на воздух: 950 m³
Одвлажнување(L): 2
SEER / SCOP: 7.8 / 4.6
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 50~60m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 860 x 667 x 310 mm
Димензии внатрешна единица: 896 x 300 x 214 mm
Филтри: HI-NANO.ION.. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
5500 W

Ананас ID

Шифра на производот
TXT9AFJ66Y

EAN /   код

EAN /   код
ANMT5T9FQO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.