Selected image for HOME IDEA Гардеробер за Алишта Од Бамбус (80х140х40см.)

HOME IDEA Гардеробер за Алишта Од Бамбус (80х140х40см.)

Home Idea
3.150ДЕН

Опис на производот

Комбиниран гардеробер за алишта, изработен од бамбусово дрво.
Гардероберот има дел за закачување(сукало), има и 2 полици од 80см за редење на алишта и друго.Од едната страна на горниот дел има уште една закачалка за закачување.
Има прекрасен дизајн во темно кафеава боја која одговара во секое внатрешно уредување.
Димензии: 80 х 140 х 40cм

Спецификации

Бренд
HOME IDEA

Ананас ID

Шифра на производот
IZBN7DNU71

EAN /   код

EAN /   код
9090000133649
3.150ДЕН

Опис на производот

Комбиниран гардеробер за алишта, изработен од бамбусово дрво.
Гардероберот има дел за закачување(сукало), има и 2 полици од 80см за редење на алишта и друго.Од едната страна на горниот дел има уште една закачалка за закачување.
Има прекрасен дизајн во темно кафеава боја која одговара во секое внатрешно уредување.
Димензии: 80 х 140 х 40cм

Спецификации

Бренд
HOME IDEA

Ананас ID

Шифра на производот
IZBN7DNU71

EAN /   код

EAN /   код
9090000133649
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.