0 thumbnail image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
1 thumbnail image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
2 thumbnail image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
3 thumbnail image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
4 thumbnail image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
5 thumbnail image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
6 thumbnail image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
Selected image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
Selected image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
Selected image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
Selected image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
Selected image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
Selected image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)
Selected image for HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)

HOME IDEA Трамболина со Заштитна Мрежа (305см)

Home Idea
11.000ДЕН

Опис на производот

Квалитетна трамбoлина со заштитна мрежа и скала, идеален реквизит за забава и разонода.
Карактеристики:

Вратичката се закопчува со патент
Рамовите и пружините се изработени од квалитетен галванизиран челик
Квалитетна подлога за скокање
Безбедносна заштитна мрежа
Стабилност овозможена со 4 дупли нозе
Држачите на мрежата се обложени со мек материјал
Упатство со алатки за склопување
Максимална носивост 180Кг
Висина 254см
Дијаметар 305 см

Спецификации

Бренд
HOME IDEA

Тежина и димензии

Тежина
45 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QMF25Y1JR4

EAN /   код

EAN /   код
9090000129734
11.000ДЕН

Опис на производот

Квалитетна трамбoлина со заштитна мрежа и скала, идеален реквизит за забава и разонода.
Карактеристики:

Вратичката се закопчува со патент
Рамовите и пружините се изработени од квалитетен галванизиран челик
Квалитетна подлога за скокање
Безбедносна заштитна мрежа
Стабилност овозможена со 4 дупли нозе
Држачите на мрежата се обложени со мек материјал
Упатство со алатки за склопување
Максимална носивост 180Кг
Висина 254см
Дијаметар 305 см

Спецификации

Бренд
HOME IDEA

Тежина и димензии

Тежина
45 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QMF25Y1JR4

EAN /   код

EAN /   код
9090000129734
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.