Selected image for HOROZ Ѕидно светло 040-012-0012 4200к канарѕа-12

HOROZ Ѕидно светло 040-012-0012 4200к канарѕа-12

1.400ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

HOROZ Ѕидно светло 040-012-0012 4200к канарѕа-12

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
QZYW8YIH7Y

EAN /   код

EAN /   код
ANDK0TYRJ0
1.400ДЕН

Опис на производот

HOROZ Ѕидно светло 040-012-0012 4200к канарѕа-12

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
QZYW8YIH7Y

EAN /   код

EAN /   код
ANDK0TYRJ0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.