Selected image for HOROZ Фасонка хл551 094-004-0002 15цм

HOROZ Фасонка хл551 094-004-0002 15цм

40ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Фасонка хл551 094-004-0002 15цм

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
X7Z48G7RL4

EAN /   код

EAN /   код
ANH4FOZVBF
40ДЕН

Опис на производот

HOROZ Фасонка хл551 094-004-0002 15цм

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
X7Z48G7RL4

EAN /   код

EAN /   код
ANH4FOZVBF
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.