Selected image for HOROZ Фасонка хл587 094-002-0004 е14

HOROZ Фасонка хл587 094-002-0004 е14

40ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Фасонка хл587 094-002-0004 е14

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BW0586WSAT

EAN /   код

EAN /   код
ANQ4FOZ67M
40ДЕН

Опис на производот

HOROZ Фасонка хл587 094-002-0004 е14

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BW0586WSAT

EAN /   код

EAN /   код
ANQ4FOZ67M
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.