Selected image for HOROZ Конектор-3 103-001-0003 клема-3

HOROZ Конектор-3 103-001-0003 клема-3

Хомакс
30ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

HOROZ Конектор-3 103-001-0003 клема-3

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
XG7GCFRKDJ

EAN /   код

EAN /   код
ANVRCFAYMB
30ДЕН

Опис на производот

HOROZ Конектор-3 103-001-0003 клема-3

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
XG7GCFRKDJ

EAN /   код

EAN /   код
ANVRCFAYMB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.