Selected image for HOROZ Конектор-5 103-001-0005 клема-5

HOROZ Конектор-5 103-001-0005 клема-5

25ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

HOROZ Конектор-5 103-001-0005 клема-5

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
BA7GCGU7UE

EAN /   код

EAN /   код
ANPRCFA9QE
25ДЕН

Опис на производот

HOROZ Конектор-5 103-001-0005 клема-5

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
BA7GCGU7UE

EAN /   код

EAN /   код
ANPRCFA9QE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.