Selected image for HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0004 6400к гу10 плус-4

HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0004 6400к гу10 плус-4

70ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0004 6400к гу10 плус-4

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BX0588XUVV

EAN /   код

EAN /   код
ANIWEOZX0S
70ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0004 6400к гу10 плус-4

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BX0588XUVV

EAN /   код

EAN /   код
ANIWEOZX0S
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.