Selected image for HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0006 4200к гу10 плус-6

HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0006 4200к гу10 плус-6

Хомакс
90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0006 4200к гу10 плус-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PA058UNCI5

EAN /   код

EAN /   код
ANP1FOZR6Q
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед халогена сијалица 001-002-0006 4200к гу10 плус-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PA058UNCI5

EAN /   код

EAN /   код
ANP1FOZR6Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.