Selected image for HOROZ Лед лента 081-005-0001 3000к амазон

HOROZ Лед лента 081-005-0001 3000к амазон

Хомакс
100ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

HOROZ Лед лента 081-005-0001 3000к амазон

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
NQN48G8M4C

EAN /   код

EAN /   код
AN6KFOZTC7
100ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед лента 081-005-0001 3000к амазон

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
NQN48G8M4C

EAN /   код

EAN /   код
AN6KFOZTC7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.