Selected image for HOROZ Лед лента 081-005-0002 ргб амазон

HOROZ Лед лента 081-005-0002 ргб амазон

110ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

HOROZ Лед лента 081-005-0002 ргб амазон
Цена за 1 метар

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
T7O483OVH8

EAN /   код

EAN /   код
ANTKFOZISL
110ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед лента 081-005-0002 ргб амазон
Цена за 1 метар

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
T7O483OVH8

EAN /   код

EAN /   код
ANTKFOZISL
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.