Selected image for HOROZ Лед неонка 002-001-0009 6400к 9w

HOROZ Лед неонка 002-001-0009 6400к 9w

Хомакс
150ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед неонка 002-001-0009 6400к 9w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
TQWSHTG01V

EAN /   код

EAN /   код
ANGZLGHZHD
150ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед неонка 002-001-0009 6400к 9w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
TQWSHTG01V

EAN /   код

EAN /   код
ANGZLGHZHD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.