Selected image for HOROZ Лед неонка 002-001-0024 6400к 24w

HOROZ Лед неонка 002-001-0024 6400к 24w

Хомакс
350ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед неонка 002-001-0024 6400к 24w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
N3XSH6XL0R

EAN /   код

EAN /   код
ANVZLGHO7M
350ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед неонка 002-001-0024 6400к 24w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
N3XSH6XL0R

EAN /   код

EAN /   код
ANVZLGHO7M
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.