Selected image for HOROZ Лед панел 016-025-0028 4200к царолине-28

HOROZ Лед панел 016-025-0028 4200к царолине-28

Хомакс
640ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед панел 016-025-0028 4200к царолине-28

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
009X8SR8ET

EAN /   код

EAN /   код
ANKRZSY16W
640ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед панел 016-025-0028 4200к царолине-28

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
009X8SR8ET

EAN /   код

EAN /   код
ANKRZSY16W
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.