Selected image for HOROZ Лед панел вградлив 016-048-0024 3000к алеџа-24

HOROZ Лед панел вградлив 016-048-0024 3000к алеџа-24

430ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед панел вградлив 016-048-0024 3000к алеџа-24

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
06IW8FBSAR

EAN /   код

EAN /   код
ANMK1TY7KM
430ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед панел вградлив 016-048-0024 3000к алеџа-24

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
06IW8FBSAR

EAN /   код

EAN /   код
ANMK1TY7KM
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.