Selected image for HOROZ Лед панел вградлив 056-003-0006 6400к слим-6

HOROZ Лед панел вградлив 056-003-0006 6400к слим-6

Хомакс
180ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед панел вградлив 056-003-0006 6400к слим-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
FKRW8R7QFX

EAN /   код

EAN /   код
ANWY0TYXQ3
180ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед панел вградлив 056-003-0006 6400к слим-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
FKRW8R7QFX

EAN /   код

EAN /   код
ANWY0TYXQ3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.