Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-001-0008 6400к гу5.3 фониџ-8

HOROZ Лед сијалица 001-001-0008 6400к гу5.3 фониџ-8

80ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-001-0008 6400к гу5.3 фониџ-8

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KU758IF78X

EAN /   код

EAN /   код
AN9VEOZIIT
80ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-001-0008 6400к гу5.3 фониџ-8

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KU758IF78X

EAN /   код

EAN /   код
AN9VEOZIIT
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.