Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-004-0010 6400к е14 крафт-10

HOROZ Лед сијалица 001-004-0010 6400к е14 крафт-10

90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-004-0010 6400к е14 крафт-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LXM48P55ZC

EAN /   код

EAN /   код
ANMGFOZ0FD
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-004-0010 6400к е14 крафт-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LXM48P55ZC

EAN /   код

EAN /   код
ANMGFOZ0FD
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.