Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 3000к е27 елите-6

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 3000к е27 елите-6

Хомакс
90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 3000к е27 елите-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
L60583610B

EAN /   код

EAN /   код
ANPZEOZ917
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 3000к е27 елите-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
L60583610B

EAN /   код

EAN /   код
ANPZEOZ917
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.