Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 4200к е14 елите-6

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 4200к е14 елите-6

70ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 4200к е14 елите-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BU058UT137

EAN /   код

EAN /   код
ANYZEOZQD2
70ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 4200к е14 елите-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BU058UT137

EAN /   код

EAN /   код
ANYZEOZQD2
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.