Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 6400к е27 елите-6

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 6400к е27 елите-6

Хомакс
90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 6400к е27 елите-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VL058368PG

EAN /   код

EAN /   код
ANUZEOZ2A7
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0006 6400к е27 елите-6

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VL058368PG

EAN /   код

EAN /   код
ANUZEOZ2A7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.