Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е14 елите-10

HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е14 елите-10

90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е14 елите-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1ZN48SV7SO

EAN /   код

EAN /   код
ANQFFOZUQD
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е14 елите-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1ZN48SV7SO

EAN /   код

EAN /   код
ANQFFOZUQD
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.