Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е27 елите-10

HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е27 елите-10

90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е27 елите-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6VN48TC7WZ

EAN /   код

EAN /   код
ANVFFOZ68D
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-005-0010 6400к е27 елите-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6VN48TC7WZ

EAN /   код

EAN /   код
ANVFFOZ68D
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.