Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-006-0008 6400к е27 премиер-8

HOROZ Лед сијалица 001-006-0008 6400к е27 премиер-8

Хомакс
80ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-006-0008 6400к е27 премиер-8

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0BZ48PKV8M

EAN /   код

EAN /   код
AN1ZEOZX0O
80ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-006-0008 6400к е27 премиер-8

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0BZ48PKV8M

EAN /   код

EAN /   код
AN1ZEOZX0O
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.