Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-017-0003 црвена

HOROZ Лед сијалица 001-017-0003 црвена

60ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-017-0003 црвена

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
ZG058DE6X2

EAN /   код

EAN /   код
ANZXEOZSYE
60ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-017-0003 црвена

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
ZG058DE6X2

EAN /   код

EAN /   код
ANZXEOZSYE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.