Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-021-0010 4200к е27 еџперт-10

HOROZ Лед сијалица 001-021-0010 4200к е27 еџперт-10

Хомакс
180ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-021-0010 4200к е27 еџперт-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LV058HITG7

EAN /   код

EAN /   код
ANKZEOZLLO
180ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-021-0010 4200к е27 еџперт-10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LV058HITG7

EAN /   код

EAN /   код
ANKZEOZLLO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.