Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-039-0004 4200к е14 рефлед-4

HOROZ Лед сијалица 001-039-0004 4200к е14 рефлед-4

90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-039-0004 4200к е14 рефлед-4

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JI858PQUDO

EAN /   код

EAN /   код
AN8UEOZV3X
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-039-0004 4200к е14 рефлед-4

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JI858PQUDO

EAN /   код

EAN /   код
AN8UEOZV3X
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.