Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-045-0004 4200к пета-4 4w г9 220в

HOROZ Лед сијалица 001-045-0004 4200к пета-4 4w г9 220в

Хомакс
110ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-045-0004 4200к пета-4 4w г9 220в

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
L8O48J0PFU

EAN /   код

EAN /   код
AN3BFOZVAC
110ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-045-0004 4200к пета-4 4w г9 220в

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
L8O48J0PFU

EAN /   код

EAN /   код
AN3BFOZVAC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.