Selected image for HOROZ Лед сијалица 001-045-0008 4200к пета-8 8w г9 220в

HOROZ Лед сијалица 001-045-0008 4200к пета-8 8w г9 220в

Хомакс
170ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-045-0008 4200к пета-8 8w г9 220в

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XBN48V575D

EAN /   код

EAN /   код
ANNBFOZ8KZ
170ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед сијалица 001-045-0008 4200к пета-8 8w г9 220в

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XBN48V575D

EAN /   код

EAN /   код
ANNBFOZ8KZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.